Hotel Flora ***, Mariánské Lázně

nabízí standard tříhvězdičkové kategorie. Hotel má 69 moderně zařízených dvoulůžkových pokojů se sprchou a WC, telefonem s přímou provolbou, televizí se satelitními programy, vysoušečem vlasů a trezorem (za poplatek). V hotelu jsou dvě restaurace a v 6. patře chlouba hotelu - zasklená vyhlídková vinárna a kavárna s otevřenou terasou s nádherným panoramatickým pohledem na celé město. V kavárně hraje čtyřikrát v týdnu živá hudba.

Hotel Flora má výbornou polohu přímo v centru lázeňské čtvrti, padesát metrů od kolonády a pramenů.

Přímo v budově se nachází léčebné oddělení s odborně vyškoleným personálem a hosté si mohou domluvit léčebný program s lékařem nebo zakoupit jednotlivé procedury vč. speciálních (z široké nabídky) přímo na recepci. Wellness studio nabízí kosmetiku, pedikúru, manikúru. Možnost zapůjčení koupacího pláště za poplatek.

Hotel Flora a Maxim jsou propojeny, a v sousedícím hotelu je možno zdarma využít bazén s protiproudem (cca 4 x 9 m). V celém hotelu je zdarma wifi připojení k internetu.

Parkování je nutné předem rezervovat (omezený počet parkovacích míst) přímo před hotelem nebo ve dvoře za poplatek.

Hotel je vhodný k relaxaci, wellness, pro lázeňskou léčbu. Recepce zajišťuje vstupenky na kulturní akce ve městě, výlety do okolí, zapůjčení aut.

Pobyty s plnou penzí začínají v den příjezdu večeří a končí poslední den obědem.

Zvolte cenu

od 1 960 Kč do 7 850

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Zvolte lokalitu

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace