Platba přes FKSP

Platba přes FKSP - Čerpání z fondu kulturních a sociálních potřeb

Nabízí Váš zaměstnavatel benefit ve formě příspěvku na rekreaci z FKSP? Pokud ano, jste zde na správném místě. Na našem portálu www.pobytyproseniory.cz můžete příspěvek uplatnit na jakýkoliv pobyt z nabídky.

Co přesně FKSP znamená?

FKSP neboli fond kulturních a sociálních potřeb, tuto formu benefitu nabízí pro své zaměstnance většina zaměstnavatelů (soukromé společnosti, státní správa apod.) V dnešní době se k této možnosti zaměstnaneckého benefitu připojuje čím dál více zaměstnavatelů.

Jak celý proces zrealizovat?

  • V první řadě je důležité si zvolit Vámi vyhovující pobyt z nabídky portálu www.pobytyproseniory.cz. Následně v rezervačním formuláři uvedete do kolonky “ poznámky “ všechny potřebné informace, které jsou třeba k vystavení faktury. Jedná se o fakturační údaje Vašeho zaměstnavatele (IČO, DIČ), případně koncového adresáta (například u MO se jedná o vojenský útvar) a další náležitosti které požaduje Váš zaměstnavatel (jméno rodinného příslušníka, konkrétní text faktury apod.).
  • Po přijetí objednávky se všemi náležitostmi potřebnými k vystavení faktury Vám bude zaslán potvrzovací email o přijetí objednávky. Následně po prověření kapacity Vám zašleme email s bližšími informace, sumarizací rezervace a s fakturou pro zaměstnavatele, kterou předáte odpovědné osobě.
  • Po přijetí platby ze strany Vašeho zaměstnavatele obdržíte na email finální potvrzení rezervace společně s bližšími informacemi k nástupu a ubytovacím poukazem, kterým se prokážete na recepci.

V případě, že si nejste jisti celým postupem, lze se s námi spojit telefonicky či nám do poznámky zanechat kontaktní údaje osoby, která má danou agendu na starost a my se již se o vše potřebné postaráme.

Je možné rezervaci zrušit a vrátit peníze?

Rezervace se řídí dle VOP a v případě zrušení objednávky se platba vrací na účet zaměstnavatele.

Lze změnit termín pobytu?

Informujte nás o této skutečnosti co nejdříve a budeme se snažit pobyt přesunout na Vámi zvolený termín.

Co když zaměstnavatel hradí jen část ceny pobytu?

V tomto případě Vám vystavíme fakturu na příslušnou částku, kterou můžete čerpat z FKSP. Zbylá částka do výše 100 % bude následně vyfakturována na Vaše jméno.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace