Lázeňské pobyty pro seniory

Zvolte cenu

od 3 890 Kč do 46 340

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte lokalitu

Lázeňské pobyty jsou ideálním způsobem, jak si pomoci od zdravotních problémů a užít si při tom spoustu odpočinku i zábavy. Jestliže i Vás trápí nějaký zdravotní problém, nebo si chcete jen užít skvělý pobyt plný příjemných procedur.

Lokality

Nabídku máme skutečně velikou, všechny hlavní lázně v ČR, od nejznámějších lázní jako jsou Karlovy Vary, Františkovy Lázně, Poděbrady, nebo Luhačovice až po menší Lázně Mšené. Lázeňské pobyty jsou nabízeny i ve wellness hotelech, kde byste je dříve nehledali.

Lázeňské pobyty pro seniory

Ideální je v lázních strávit alespoň dva týdny, ale naše pobytové balíčky záměrně nabízíme nejčastěji na 7 nocí, tak aby byly schůdné cenově i časově pro co nejvíce klientů. Zpravidla každý pobyt zahrnuje vstupní lékařskou prohlídku a následně doporučené procedury, po kterých se budete cítit jako znovuzrození. Lázně pro seniory nabízejí mnoho zážitků při léčivých procedurách, romantických procházkách, kulturních akcích a dalších aktivitách. Neváhejte si vybrat levné lázeňské pobyty pro seniory a dopřát si nezapomenutelné zážitky.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace