Pobyty pro seniory v Luhačovicích

Lázně Luhačovice patří mezi nejznámější lázně v naší zemi. Jsou to čtvrté největší lázně u nás a na Moravě dokonce největší. Jsou známé hlavně díky svým minerálním pramenům. Nachází se zde šest přírodních pramenů a desítky navrtaných pramenů. Jezdí se sem nejenom za léčbou, ale Luhačovice nabízejí i mnoho kulturního vyžití a krásných míst, která lákají k návštěvě. Najdou si zde něco pro sebe lidé milující poklidnou turistiku, sport i posezení v příjemných kavárnách či vinárnách.

Lázně Luhačovice pobyty pro seniory můžete vybrat ze široké nabídky. Ať už se jedná o léčebný pobyt, nebo si chcete dopřát příjemný pobyt a procedury sami pro sebe, či ve dvou. Lázeňské pobyty pro seniory Luhačovice nabízí celou řadu možností, jak zde trávit čas. Vyberte si ten nejlepší pobyt pro sebe a poznejte krásy Luhačovic, které Vás jistě učarují svou kulturou i možnostmi trávení volného času.

Zvolte cenu

od 2 070 Kč do 13 850

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace