Pobyty pro seniory v Lázních Poděbrady

Tradice lázně Poděbrady sahá až do 17. století. Jedná se o město s bohatou historií, která je stále vidět na kulturních památkách tohoto města. Lázeňské pobyty Poděbrady jsou vhodné především pro pacienty s kardiovaskulárními chorobami, ale také skvěle poslouží jako místo pro příjemný odpočinek. Svou oblibu si tato lokalita získala převážně díky krásné rovinné krajině, stabilním počasím a léčebným minerálním pramenům. Upoutá vás také skvělá nabídka kvalitních hotelů, které nabízejí lázeňské pobyty pro seniory v opravdu široké nabídce.

Objevte krásu Poděbrad a vyberte si jeden z víkendových i týdenních pobytů, které Vám umožní udělat si čas pro sebe. Velmi si zde užijete také pobyty ve dvou, na kterých si jistě oblíbíte romantické procházky po okolí. Velmi Vám prospějí jak léčebné procedury, tak chvíle odpočinku, ať už pasivního, či aktivního. Můžete si vybrat pobyt pro sebe, nebo s ním potěšit někoho ze svých blízkých.

Zvolte cenu

od 2 370 Kč do 14 970

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace