Pobyty pro seniory v Lázních Lednice

Lednicko-Valtický areál je na seznamu památek UNESCO a jeho navštívení rozhodně stojí za to. Ale lepší než sem jet pouze na výlet, je rozhodně dopřát si zde příjemný lázeňský pobyt, plný příjemných léčebných procedur, klidné relaxace, i aktivního odpočinku. Léčebné lázně Lednice v jižní Moravě Vás zvou na pobyty pro seniory, na které jen tak nezapomenete.

Lázně Lednice nabízí pobyty pro seniory ve velmi široké nabídce. Čekají na Vás místní přírodní jodobromové minerální prameny, které mají příznivé účinky na oběhový systém, neurologický systém a pohybový aparát. Jsou velmi doporučovány také při gynekologických problémech a jako podpora hojení popálenin. Lázně Lednice pro seniory mají k dispozici spoustu kvalitních hotelů, kde se Vám dostane profesionální péče i skvělé kuchyně. Neváhejte si vybrat pobyt přesně podle Vašeho gusta, ať už pro sebe, nebo pro někoho ze svých blízkých jako příjemné překvapení.

Zvolte cenu

od 1 990 Kč do 14 290

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace