Lázeňský hotel Praha***, Teplice nad Bečvou

je kompletně zrekonstruovaný lázeňský dům určený především klientům při samopláteckých pobytech. Krásná funkcionalistická budova dominující lázeňskému parku blízko kolonády nabízí luxusní ubytování v komfortně vybavených jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Většina pokojů má navíc terasu s nádherným výhledem do zeleně. Přímo v budově se podávají snídaně, k dispozici je sauna s odpočinkovou místností. Léčebné procedury a stravování (obědy a večeře) jsou poskytovány v nedalekém lázeňském domě Bečva.

Ubytování lázeňský hotel Praha

Všechny pokoje jsou komfortně vybavené a obsahují následující: postel, skříň šatní, noční stolek, věšákovou stěnu, křeslo, stolek, trezor (i pro notebook), lednice, župany, TV, wifi, telefon, protipožární signalizaci. U většiny pokojů (ale ne u všech) je vlastní terasa - na vyžádání dle požadavku klienta a na některých pokojích je klimatizace - na vyžádání dle požadavku klienta.

Stravování

Snídaně jsou podávané přímo v budově hotelu kombinací servírované a rautové formy, obědy a večeře výběr ze 3 menu (podáváno na nedalekém lázeňském domu Bečva).

Bazén a wellness centrum 

Hosté budou v rámci pobytu navštěvovat bazén nebo wellness centrum v lázeňském domu Moravan (vzdáleno od LD Praha cca 300m chůze) nebo bazén s parní saunou v lázeňském domu Janáček (vzdáleno od LD Praha cca 60m chůze). Lázeňské procedury, lékařská prohlídka, lékařská vyšetření bude hostům poskytováno v lázeňském domu Bečva (vzdáleno od LD Praha cca 100m chůze).

Parkování 

Lázeňský hotel Praha má přímo u budovy k dispozici parkovací místa za poplatek. Dále možnost parkování pro klienty zdarma na oploceném parkovišti v areálu lázní s kamerovým systémem.

Lázně Teplice nad Bečvou

Lázně Teplice nad Bečvou leží v malebném údolí řeky Bečvy v Moravské bráně nedaleko Olomouce. Patří k nejstarším lázním na Moravě. Zdejší unikátní minerální voda s vysokým obsahem oxidu uhličitého pomáhá obnovit síly. Lázně zajišťují profesionální péči klientům po kardiochirurgických operacích, poskytují rehabilitaci klientům s potížemi pohybového ústrojí a nervového systému. Lázeňská léčba pomáhá i onkologickým pacientům a pacientům s poruchami látkové výměny (hlavně diabetes mellitus). Současně lázně nabízí širokou škálu léčebně rekondičních a relaxačních pobytů.

Pobyty s plnou penzí začínají večeří a končí poslední den obědem. Pokoje jsou k dispozici do 12 hodin.

Zvolte cenu

od 2 930 Kč do 11 097

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Zvolte lokalitu

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace