Hotel Studánka ****, Rychnov nad Kněžnou

Zvolte cenu

od 5 860 Kč do 11 860

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Zvolte lokalitu

je situován za branami města Rychnov nad Kněžnou. Města s bohatou historií i současným společenským životem. V klidném, romantickém prostředí, s výhledem do zeleně Lesa Včelného. Pohádkové místo sloužilo již od 17. století k lázeňským a rekreačním účelům a uspokojí i požadavky dnešní moderní společnosti.

Svou architekturou zapadá nově vystavěný hotel do krásného přírodního prostředí a nabízí již v minulosti ceněné trumfy - léčivou vodu, okolní přírodu, příznivé klimatické podnebí, ale i moderní možnosti relaxace s využitím nejmodernějších wellness technologií. Můžete relaxovat v bazénu a vířivce, absolvovat zkrášlovací procedury a masáže nebo vyrazit pěšky do přírody, na koně, brusle či výlet za krásami a památkami tohoto kraje.

Hotel Studánka nabízí ubytování v kategorii *** / ****

hotel **** 65 lůžek ve 28 pokojích
vila u hotelu *** s kapacitou 35 lůžek na 19 pokojích
Wi-Fi zone, nadstandardní pokoje s vanou, bezbariérový přístup i pokoje

Pokoje s příběhy

Všechny hotelové pokoje mají svůj název a příběh. Můžete bydlet U Vodníka, V Říši baječin nebo např. U tří koček. Nad pokojem je umístěn keramický medailonek a v pokoji pověst vztahující se k danému pokoji. Celý pokoj je tematicky laděný do jedné barvy, tón v tónu. Pověsti pocházejí z okolí hotelu a přilehlého lesa Včelného.

Pokoje mají vybavení plně odpovídající tříhvězdičkovému a čtyřhvězdičkovému standardu a snadné připojení k internetu. Na všech pokojích jsou LCD televizory, sejfy a minibary. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení.Pokoje jsou nekuřácké. 

Restaurace

Celý hotel, včetně restaurace je nekuřácký. Kouří se pouze ve vinárně. Hendikepovaní hosté shledají hotel velmi pohodlně přístupným a jeden z pokojů je určený přímo pro hendikepované. V ceně ubytování je zahrnuta snídaně formou bohatého teplého i studeného bufetu. 

Bazénové centrum

Návštěva hotelového Bazénového centra je také bezplatná - relaxační bazén, vířivka, Kneippův chodník. 

Hotel a okolí

Hotel Studánka navazuje lázeňským menu na dlouholetou tradici z 18. století a nabízí svým hostům neopakovatelný zážitek pocitu zdraví, krásy a relaxace.

Snoubí se zde léčívá síla přírody, přírodních produktů, teplých lidských rukou a nejmodernějších zařízení, které spoluvytvářejí neopakovatelnou kombinaci prospěšnou našemu zdraví.

V příjemném prostřední můžete využít širokou nabídku wellness a spa procedur, kosmetiky, pedikúry, bazénu, saun či vyzkoušet léčebný účinek soli a slunečních paprsků, případně protáhnout tělo ve fitness studiu.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace