Garni hotel Třeboň***, Třeboň

Zvolte cenu

od 2 655 Kč do 10 720

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Zvolte lokalitu

poskytuje návštěvníkům nadstandartní ubytování za příznivé ceny. Garni hotel Třeboň se nachází v klidné části města Třeboně u Lázní Aurora, cca. 15 minut chůze od centra města. S hotelem sousedí sportovní centrum: tenisové kurty, fotbalové stadiony s přírodním a umělým trávníkem, sportovní hala, golfové hřiště a plavecký bazén se slanou vodou.

Příjemným místem pro Váš aktivní odpočinek jistě bude rozlehlý lázeňský park umístěný na břehu rybníka Svět. Poloha hotelu ho předurčuje jako výchozí místo pro cykloturistiku, turistiku či in-line bruslení.

Ubytování Garni hotel Třeboň

Hotel nabízí moderně vybavené jednolůžkové,dvojlůžkové a třílůžkové pokoje s balkonem. Každý z pokojů disponuje moderní koupelnou, TV, telefonem a internetem.

Stravování

Přímo v hotelu jsou poskytovány snídaně formou bufetu. Večere a případně i obědy jsou poskytovány v nedaleké restauraci Galerie Třeboň vzdálené do 25 min. chůze od hotelu.

Wellness služby

Veškeré služby a procedury jsou poskytovány v sousední budově, kde je umístěno centrum reGenerace. Ve wellness centru jsou nabízený masáže, koupele, baňkování, lékařské vyšetření apod. V budově se dále nachází infrasauna a vířivka. 

Ostatní

V hotelu je možné uschovat kola. Přímo před hotelem je vlastní monitorované parkoviště za poplatek, autobusové nádraží je od hotelu 1 km a vlakové nádraží 2 km.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace