Wellness & spa hotel Horal ****, Rožnov pod Radhoštěm

Zvolte cenu

od 2 050 Kč do 7 020

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Zvolte lokalitu

nabízí ubytování v moderních, velkorysých pokojích, krásné wellness centrum, vnitřní relaxační bazén a restauraci s venkovní terasou. Pár metrů od hotelu je známé Valašské muzeum v přírodě, které představuje unikátní centrum lidového stavitelství, které stojí určitě za návštěvu a neměli byste jej při Vašem pobytu vynechat.

Ubytování

Hotelové pokoje jsou standardně vybaveny vlastním sociálním zařízením, trezorem, minibarem apod. Připojení na wifi internet je jak v pokojích tak na hotelu zdarma. Pokoje ve třetím patře jsou navíc vybaveny klimatizací.

Restaurace

Stravování je zajištěno v hotelové restauraci s nabídkou pokrmů domácí i zahraniční kuchyně včetně krajových specialit. Zážitek z dobrého jídla podtrhuje příjemné prostředí prosklené restaurace.

Wellness & spa

Hotelové wellness & spa centrum nabízí více možností, jak prožít krásný pobyt spojený s relaxací. Mezi vybavení wellness centra patří Bio senná sauna, peelingová sauna, infrasauna, hydromasážní vana Whirpool, bylinná parní sauna, solná parní sauna, finská sauna, ochlazovací bazén s vodopádem, ledová sprcha, ledová kašna, tepidárium, fontánka s pitnou vodou a různé druhy masáží. Nově je v nabídce venkovní ochlazovací jezírko, venkovní whirpool, odpočívárna s krbem, ceremoniální sauna, medová sauna a kombinovaná sauna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace