Spa Hotel Felicitas ****, lázně Poděbrady

Zvolte cenu

od 6 610 Kč do 25 640

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Zvolte lokalitu

nabízí veškeré služby pod jednou střechou. Komplex má ideální polohu přímo na lázeňské kolonádě naproti centrální fontáně. Hotel se stal za krátkou dobu od otevření vyhledávaným cílem hostů, kteří touží po příjemné relaxaci.  

Ubytování Spa hotel Felicitas

Celková kapacita hotelu je 52 pokojů, z toho 50 dvoulůžkových pokojů a 2 apartmány. Pokoje jsou vybaveny TV-SAT, telefonem s přímou linkou, trezorem, minibarem, fénem. Část pokojů má možnost kabelového připojení k internetu. Apartmá kromě standardní výbavy nabízí koupelnu s vanou i sprchou, WC + bidet, vestavěný kuchyňský kout. Jeden pokoj je bezbariérový. Všechny pokoje jsou nekuřácké.

Stravování

V hotelu se nachází designová restaurace, která je otevřena denně od 7:00 do 22:00 hodin. V budově jsou vhodné prostory pro pořádání rautů, svateb, rodinných oslav. Kavárna je otevřena stejně jako restaurace, tedy od 7:00 do 22:00 hodin. V létě si hosté mohou vychutnávat kávu na letní terase. Stravování hotelových hostů: snídaně, obědy a večeře se podávají bufetovým způsobem.

Sport a relaxace

V moderním rehabilitačním centru se podávají koupele, masáže. Dále hotel Felicitas nabízí i blahodárné působení léčebných přístrojů při léčbě pohybových obtíží, lymfatické drenáži nebo prohřátí části těla rašelinným obkladem nebo parafínovým zábalem na ruce. Další léčebná kúra si žádá vyšetření lékařem. Pro hotelové hosty je bazén k dispozici několik hodin denně zdarma. Hotelová recepce nabízí zvýhodněnou permanentku na 10 návštěv. Hotelové wellness centrum nabízí celou řadu relaxačních služeb, které mohou využít ubytovaní hosté.

Wellness centrum a bazén

V moderním wellness centru naleznete Klasickou finskou saunu (85- 90°C, vlhkost 13%), Bio saunu - Sanárium (60°C, vlhkost 30%), Parní kabinu (42- 45°C, vlhkost 100%), Knneipův chodníček, zážitkové sprchy, chrlič ledu a relaxační a odpočinkovou zónu. Samozřejmostí je bazén se zapuštěnými masážními lůžky s teplotou vody 30°C.  

Další služby:

  • směnárenská činnost pouze pro hotelové hosty
  • zdarma internet pro hotelové hosty
  • zajištění vstupenek na kulturní akce, výlety
  • parkování možné v hotelových podzemních garážích za poplatek 150,-Kč/noc

Spa Hotel Felicitas nabízí procedury léčebné i relaxační.

V případě plné penze pobyt začíná obědem od 12 hodin a příjezd je požadován mezi 11 - 12 hod.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace