Orea Resort Sklář ****, Harrachov

se nachází v klidné poloze na kraji lesa v nadmořské výšce 700 m, přesto je z centra Harrachova vzdálený pouze 5 minut chůze.

Ubytování

Ve všech 171 pokojích se snoubí funkční komfort s elegantním designem světlých interiérů, vyvedených v teplých barvách. Pokoje jsou vybyveny WC a sprchou, fénem, satelitním LCD televizorem, bezplatným přístupem na internet prostřednictvím Wi-Fi a balkonem. Hotelové pokoje jsou příjemným místem pro Váš odpočinek. K dispozici jsou pokoje jednolůžkové, dvoulůžkové s možností přistýlky, rodinné pokoje, Executive Suite a President Suite.

Stravování

Hotelová restaurace

V hotelové restauraci se podává každý den snídaně formou buffetu s Vital koutkem. Každou neděli hotel pro klienty pořádá Sekt Breakfast s dalšími specialitami pravé francouzské snídaně. K dispozici jsou Vám také večeře formou bohatého buffetu s velkým salátovým barem a širokou nabídkou předkrmů, výběrem z 5-ti hlavních chodů a bohatého dezertového buffetu.

Bella Vista Club Restaurant

Je další možností jak si v Orea Resort Sklář dopřát vynikajícího jídla a pití. Restaurant a'la Carte Vám nabízí naši jedinečnou domácí a zahraniční kuchyni ve spojení s Budějovickým Budvarem či moravskými víny z naší bohaté vinotéky.

Jack Daniel's Central Bar

Vás zve k příjemnému posezení u krbu s přáteli u sklenky dobrého vína či lahodného šálku kávy. Večer si můžete zpříjemnit partií kulečníku a vychutnat si nabídku více jak 120 druhů míchaných nápojů. Pro pány je připravena rovněž bohatá nabídka doutníků. V Jack Daniel's Central Baru se pravidleně pořádají večery s živou hudbou a soutěže o zajímavé ceny.

Wellness a volný čas

Relaxační a wellness centrum je ideální nabídkou pro využití Vašeho volného času nebo při nepřízni počasí. V příjemném prostředí wellness centra nebo relax & care centra načerpáte novou sílu a energii během procedur za doprovodu relaxační hudby. Wellness centrum je pro Vás otevřeno denně od 07:00 do 11:00 hodin a 13:00 do 21:00 hodin. Pro volný čas můžete využít horská kola, tenisovou halu s kurtem, stolní tenis či billiard.

Zvolte cenu

od 0 Kč do 0

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Zvolte lokalitu

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace