Orea Resort Horal ****, Špindlerův Mlýn

se nachází na úpatí Kozích hřbetů v části Špindlerova Mlýna zvané Svatý Petr a leží v nadmořské výšce 900 m.n.m.

Orea Resort Horal

je vzdálen cca 1,5 km od centra města Špindlerův Mlýn. Lyžařský (sportovní) areál Sv. Petr je dostupný do 15 min pěšky, popřípadě lze využít místní autobusovou dopravu (v zimě ski-bus), která jezdí přímo od hotelu. Poloha hotelu je ideálním výchozím místem jak pro letní pěší turistiku, tak i pro zimní běžecké trasy po hřebenech Krkonoš. Hotel je vhodný pro relaxační a sportovní pobyty, pro rodiny s dětmi a také pro konferenční turistiku.

Ubytování

Hotel disponuje kapacitou 340 lůžek ve 164 pokojích. Hotelové pokoje jsou po rekonstrukci zmodernizovány a vybaveny barevnou televizí se satelitním příjmem, telefonem, trezorem, fénem, balkonem s výhledem do údolí Sv. Petra a sociálním zařízením.

Příjemně relaxovat je možné v nově vybudovaném Relax centru (bazén, sauna, whirlpool, parní lázeň, floating ...). Orea Resort Horal nabízí také ideální podmínky pro kongresovou turistiku a firemní akce. K dispozici je kongresový sál s kapacitou až pro 300 osob.

Zvolte cenu

od 0 Kč do 0

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Zvolte lokalitu

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace