Pobyty pro seniory v Lázních Slatinice

Ačkoliv Lázně Slatinice nepatří mezi nejznámější lázně u nás, rozhodně stojí za návštěvu. Tyto léčebné lázně se vyznačují svým přírodním léčebným pramenem, z něhož vytéká středně mineralizovaná voda, bohatá na sirovodík. Ta má příznivé účinky zejména na pohybový aparát, onkologická onemocnění, nervovou soustavu a kožní problémy. Spolu s léčebnými procedurami těchto pramenů se Vám dostane také odborné péče od lékařů a rehabilitačních pracovníků. Čeká Vás zde pobyt plný příjemných zážitků, který Vám pomůže od zdravotních problémů a také zapomenout na každodenní starosti.


Lázně Slatinice pobyty pro seniory můžete vybírat z opravdu široké nabídky. Proto si neváhejte vybrat jeden z pobytů a užít si skvělý čas pro sebe, nebo romantický pobyt ve dvou. Lázně Slatinice pro seniory budou jistě patřit mezi Vaše nejoblíbenější pobyty, na které jen tak nezapomenete a rádi se budete do Slatinic vracet.

Zvolte cenu

od 4 550 Kč do 9 750

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace