Lázně Mšené, Mšené

Zvolte cenu

od 5 500 Kč do 13 270

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Zvolte lokalitu

úspěšně léčí již více než 200 let zejména nemoci pohybového ústrojí, v novodobé historii se zde lečí záněty nervů a pooperační stavy. Zkušený lékařský a lázeňský personál se věnuje pacientům i hostům vstřícně a s pochopením pro individuální problémy.

Ubytování lázně Mšené

Pavilony jsou zasazeny do krásného údolí Mšenského potoka, který obklopuje rozsáhlý romantický park s rybníkem. V šesti lázeňských domech (Praděd, Říp s centrálním Balneo-provozem, Vítkov, Blaník, Kyselka a Slovanka), které jsou od sebe vzdáleny 50 až 200 metrů. K dispozici jsou jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje s plným příslušenstvím a apartmány. K vybavení pokojů s příslušenstvím (sprcha, WC) patří i přímé telefonní spojení na stálou službu zdravotních sester a televize. 

Ve vzdálenosti 600 m od lázeňského areálu se nachází relaxační a sportovní centrum Relax Club, kde je možné využít tenisový kurt s umělým povrchem a večerním osvětlením a malé lehkoatletické hřiště.

Stravování

Lázeňským klientům, ale také příchozím hostům nabízíme stravování v nádherné secesní budově Dvorana, jejímž autorem je architekt Jan Letzel.

V budově je umístěna jídelna s moderně vybavenou kuchyní, Letzelův restaurant, pivnice a také salonek, který slouží především pro soukromé či firemní večírky. Dvorana je umístěna v centru lázní, vždy jen několik metrů od každého ubytovacího zařízení. Restaurace je známa výbornou českou kuchyní, nabídkou moučníků, nápojů i dietních programů. Pivnice nabízí příjemné venkovní posezení s možností grilování.

Lázně, wellness a volný čas

Dopřejte si chvíle pohody a odpočinku, relaxaci pro Vaše tělo i mysl. Ve wellness centru Vám nabízí regeneraci „od hlavy až k patě".

V pohodlí sauny, solária, relaxačních procedur a kosmetických služeb se nechte hýčkat po celý den. V příjemném prostředí si odpočinete při klasické či aroma masáži, v posilovně si dáte do těla. Parafinové zábaly zase pomáhají od neduhů moderní doby. Během pobytu ve wellnessu vám chvíle odpočinku zpříjemní personál občerstvením i nápoji. Z široké nabídky si jistě vyberete i přírodní kosmetiku. Ve wellness centru na Vás čeká: sauna, solárium, masáže, kadeřnictví, pedikura, manikura, kosmetika a posilovna.

Lázně Mšené jsou skvělé pro pobyty seniorů.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace