Pobyty pro seniory v Lázních Jáchymov

Lázně Jáchymov jsou naprosto jedinečné. Je to především kvůli jejich přírodnímu léčebnému zdroji. Léčebný pramen obsahuje radon, který nemá na rozdíl od jiných chemické účinky, ale energetické. Jestliže si chcete užít chvíli klidu při příjemné procházce, jistě Vás upoutá uklidňující vliv parků, altánků a vlnicích se cestiček lázeňského prostředí. Skvěle se zde doplňuje historii dýchající architektura s moderními léčebnými postupy. Lázně Jáchymov pro seniory přichystali opravdu příjemné prostředí s možností ubytování na víkend i více dní.

Přijeďte si odpočinout do útulného lázeňského města a užijte si trochu času pro sebe. Můžete si zde užít i spoustu romantiky při pobytech ve dvou. Na výběr máte z mnoha hotelů různých kategorií. Všude na Vás ale čekají profesionální služby, útulné prostředí a skvělé pokrmy. Lázně Jáchymov pobyty pro seniory si neváhejte vybrat přesně podle svého gusta.

Zvolte cenu

od 11 450 Kč do 31 160

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace