Pobyty pro seniory v Lázních Bohdaneč

Lázně Bohdaneč leží na dobře dostupném místě jen kousek od Pardubic. Zdejší lázně mají velmi dlouhou tradici a díky výbornému zázemí a specialistům na léčebné procedury se staly oblíbenými. Předností lázní je poskytování služeb v jednom místě, kdy není třeba na jednotlivé procedury docházet mimo hotely.

Ubytování

Pro samoplátecké hosty je zajištěno v Pavilonu Veselý, kde jsou jak standardní pokoje, tak komfortní pokoje vyšší kategorie. Místní lázně se specializují převážně na lázeňské pobyty kdy po delší době strávené na léčbě mají skutečné výsledky. K načerpání sil určitě přispěje i krásná příroda, která obkloupuje město, ale třeba i mnohá kulturní vyžití. Díky krásnému prostředí je toto místo jako stvořené pro pobyt plný příjemných zážitků, při kterých dokážete zapomenout na starosti všedního života. 

Pobyty pro seniory v Lázních Bohdaneč

Neváhejte si vybrat ze široké nabídky pobytů. Dostane se Vám skvělé péče, výborného jídla, ubytování ve velmi příjemném prostředí a dalších zážitků, na které jen tak nezapomenete. Dopřejte si spoustu zábavy i odpočinku v tradičních lázních.

Zvolte cenu

od 3 440 Kč do 14 022

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace