Lázeňský hotel Janeček ***, Lázně Bělohrad

byl kompletně zrekonstruován a je propojen speciálními dřevenými lávkami s lázeňským hotelem Grand, jehož součástí je i balneologická část lázní, s hotelem Janeček a hotelem Anna Marie. Lávky jsou zastřešené, se skleněnými okny a vytápěné.

Ubytování Lázeňský hotel Janeček

K dispozici jsou jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje se standardním příslušenstvím, vybavené ledničkou a telefonem.

Stravování

V rámci léčebných pobytů se připravuje základní, dietní a racionální strava.

Z dietní stravy je na výběr:

* žlučníková dieta (šetřící, s omezením tuku)
* nízkocholesterolová
* redukční
* diabetická
* bezlepková (celiakie)
* individuální po dohodě s klientem (dle jeho indikace nebo onemocnění)
* vegetariánská

Jídla se připravují podle čtyřtýdenního jídelníčku, přičemž každý třetí týden patří racionální výživě (např. tofu, seitan, šmakoun, cizrna, pohanka, jáhly, kuskus, robi maso, sojové maso).

Wellness a volný čas

Přírodním léčivým zdrojem je sirnoželezitá slatina, ze které se dělají koupele, zábaly či obklady. O hosty se při léčení stará 8 lékařů specialistů, 10 zdravotních sester, 25 fyzioterapeutů. V lázních se léčí např. revmatické choroby, bolesti páteře, artrózy, podpůrná léčba ženské sterility a další.

Lázeňský hotel Janeček má ve svém okolí zajímavé památky, přírodní pozoruhodnosti a krásná místa. V blízkém okolí Lázní Bělohrad naleznete např. Prachovské skály, přehrada Les království, Hrubá skála, Dětenice, Kuks, Humprecht, Kost, Sychrov, ZOO Dvůr Králové nad Labem.

Zvolte cenu

od 10 850 Kč do 12 810

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Zvolte lokalitu

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace