Hotel Vega****, lázně Luhačovice

Zvolte cenu

od 3 992 Kč do 9 680

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Zvolte lokalitu

na rozdíl od jiných hotelů v mikroregionu luhačovické přehrady, Luhačovic a Pozlovic, bylo pro stavbu hotelu vybráno místo nahoře, nad přehradou, na svazích pod Komoncem, místo s romantickými výhledy nerušenými okolní zástavbou, místo tiché a klidné bez dopravního hlomozu a městského hluku, místo bezpečné i pro nejmenší děti.

Ubytování Hotel Vega

Na hotelu jsou k dispozici 3 apartmány a 27 dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky. Parkování na hotelovém parkovišti a WiFi v hotelovém areálu zdarma. Všechny pokoje jsou klimatizované.

Pokoje: sprcha/vana, vysoušeč vlasů, WC, SAT/TV, telefon, chladnička, bezplatný internet (WIFI).

Gastronomie

Hotel Vega má vlastní restauraci s kapacitou 40-66 míst podle uspořádání. V atriové kavárně s kouzelným výhledem na Bílé karpaty a do údolí na Luhačovskou přehradu si můžete pochutnat na široké nabídce dezertů, výborné kávě a sezónních nabídkách teplých i studených nápojů! V letních měsících je k dispozici 40 míst na přední hotelové terase, která je centrem letního večerního dění, místem, kde se pravidelně grilují speciality nebo opéká selátko!  

Wellness centrum

Klidné a tiché prostředí je ideálním místem k relaxačnímu pobytu uvolňující Vaše tělo i mysl. Hotel nabízí péči masérů a služby v areálu s bazénem, whirlpoolem, saunou, soláriem nebo procházky v překrásném okolí. Pravidelně jsou na hotelu připravovány programy s využitím kosmetiky, manikury, pedikury a široké nabídky masáží.

Možnosti lyžování

Luhačovice - 280m (6 km),
Slopné - 500m (15 km),
Ujezd - 450m (20 km),
v okolí hotelu Vega jsou běžecké trasy.

Možnosti koupání

Hotelový krytý bazén (celoroční provoz) a hotelový venkovní bazén,
Luhačovická přehrada 1km,
aquapark Pozlovice 1 km,
aquapark Delfín Uherský Brod 15 km (celoroční provoz).

Možnosti výletů

Lázeňská kolonáda a okolí Luhačovic, ZOO a zámek Lešná, zámek a zámecká zahrada v Kroměříži, zřícenina hradu Lukov, hrad Buchlov, zámek a zámecká zahrada v Buchlovicích, exkurze v likérce R. Jelínek.

Pobyty s plnou penzí začínají první den večeří a končí poslední den obědem.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace