Hotel Sun ****, Mariánské Lázně

byl jednou z prvních budov v Mariánských Lázních a hned od začátku vzniku v roce 1810 byl objekt využívan jako hotel. Původním majitelem hotelu byl jeden z prvních obyvatel tohoto území pan Josef Lehrl. Název hotelu hotel získal díky celodennímu slunečnímu svitu na budovu.

Ubytování Hotel Sun 

Hotelová kapacita pokojů je pro více než 100 osob. Pokoje jsou jednolůžkové a dvoulůžkové v kategoriích standard, superior a De-Luxe s možností- Dvoulůžkové pokoje je možné rezervovat ve variantě s manželskými postelemi nebo s postelemi oddělenými TWIN. Krásný neoklasicistní nábytek a vybavení hotelu je v pokojích doplněno stylovým lázeňským nábytkem, který umocňuje pohodovou domácí atmosféru. Bez rozdílu kategorie je k dispozici na všech pokojích individuálně ovládaná klimatizace, minibar, trezor, telefon, satelitní TV, WI-FI bezdrátové připojení k internetu zdarma, koupelna se sprchou a fénem. Na pokojích jsou k dispozici župany.

Restaurace

Hotelová restaurace se stylovým secesním ambiente nabízí široký výběr z české a mezinárodní kuchyně. Z místní kavárny si můžete celoročně užívat nádherný výhled do okolí , a to nejen zevnitř ale také z venkovní terasy.

Bazén a procedury

Těšit se můžete na celou řadu procedur od masáží přes koupele po zábaly atd. Hotel Sun disponuje nadstandardním balneo provozem ve kterém jsou poskytovány kvalitní lázeňské a wellness procedury. Samozřejmostí je možnost využívat hotelový bazén. Zajít si můžete do vířivých van nebo do sauny. To vše a ještě mnohem více na Vás čeká v hotelu Sun.

 

Zvolte cenu

od 2 495 Kč do 8 400

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Zvolte lokalitu

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace