Hotel Sport Zruč****, Plzeň

se nachází na okraji obce Zruč-Senec ve velice klidné zalesněné oblasti a přitom je vzdálen pouze 7 km od metropole západočeského regionu města Plzně.

Ubytování Hotel Sport Zruč

Hotel je součástí sportovního areálu a nabízí 25 komfortně vybavených pokojů ve složení 2x jednolůžkový pokoj, 16x dvoulůžkový pokoj, 4x třílůžkový pokoj, 2x apartmá a 1x pokoj pro invalidy. Všechny pokoje jsou nekuřácké a vybaveny LCD TV-SAT, telefone, s přímou volbou, připojením na internet, minibarem a koupelnou se sprchou, vysoušečem vlasů a hotelovou kosmetikou. 

Relaxace

Hotel Sport Zruč nabízí relaxační prostory - fitness, saunu, whirlpool, masáže a sportovní vyžití - tenisové kurty, beach volejbal, atd. 

Restaurace

Hotelová restaurace nabízí pestrou nabídku jídel, která jsou připravována profesionálními kuchaři s několikaletými zkušenostmi v gastronomii. Principy a postupy jsou postaveny na moderní gastronomii. Restaurace Vám nabízí možnost individuální sestavy menu z jídelního lístku s ohledem na Vaše přání.

Zvolte cenu

od 0 Kč do 0

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Zvolte lokalitu

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace