Hotel Rakovec ***, Brno

hotel Rakovec je komforní hotel nedaleko centra Brna, ovšem umístěn v klidném prostředí brněnské přehrady. 

Ubytování 

Hotel Rakovec disponuje prostornými jednolůžkovými a dvoulůžkovými pokoji. Standardem všech pokojů jsou dostatečné úložné prostory a moderní koupelna. Součástí některých hotelových pokoujů jsou také balkony, které Vám v teplých dnech poskytnou skvělou relaxaci a umožní Vám krásný výhled na okolní krajinu brněnské přehrady. Samozřejmostí je bezplatné připojení k internetu.

Stravování

Hotelová restaurace se zaměřuje na širokou nabídku místních i mezinárodních jídel. V průběhu roku jsou nabízeny i sezónní speciality. V letních měsících je možné posedět na prostorné vyhlídkové terase, která poskytuje dokonalý a ničím nerušený výhled na brněnskou přehradu. Součástí terasy je také zahradní gril na dřevěné uhlí, na kterém jsou připravované špízy, ryby nebo například steaky.

Wellness cetrum

Jedinečné soukromé wellness centrum nabízí soukromí a ničím nerušené chvíle relaxace v krásném prostředí. Užít si můžete například koupel ve whirpoolu, případně si zaplavat v hotelovém bazénu. Součástí wellness centra je rovněž saunová zóna s parní lázní a finskou saunou.

Zvolte cenu

od 2 775 Kč do 3 500

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Zvolte lokalitu

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace