Hotel Polonia***, Mariánské Lázně

disponuje výhodnou polohou v centru města, která je jeho velkou předností. Pouhé 3 minuty chůze krásným parkem Vás dělí od známé „Zpívající fontány" a kolonády.

Wellness a služby

Přímo v hotelu najdete služby, které pomohou zpříjemnit Váš pobyt - klasické masáže, reflexní masáže, masáže lávovými kameny, rašelinové obklady, suché uhličité koupele, detoxikace organismu, kosmetika, manikúra, pedikúra, kadeřnictví, zapůjčení horských kol, hůlek pro nordic walking. Zajistí pro Vás - terapie v solné jeskyni, lázeňské a relaxační procedury, návštěvu bazénu a sauny.

Ubytování Hotel Polonia

Hotel disponuje 80 pokoji ( jedno-, dvou- a třílůžkové) se 148 lůžky. Nabízené pokoje I. kategorie mají vlastní sprchový kout nebo vanu, WC, televizor a telefon.

Restaurace

Restauraci se 180 místy podává snídaně, obědy a večeře pro hotelové i pasantní hosty. Vybrat si můžete z hotových jídel, minutkových pokrmu, specialit, zeleninových salátu a moučníků.

Hotel Polonia má i kavárnu s 50 místy, která nabízí široký sortiment káv, teplých i studených nápoju, moučníků a zmrzlinových pohárů.

Zvolte cenu

od 0 Kč do 0

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Zvolte lokalitu

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace