Hotel Panská***, Bechyně

se nachází v lázeňském městečku Bechyně, 120 km jižně od Prahy. Nabízí příjemný rustikální styl a klidné prostředí přímo v srdci jižních Čech. Hotel má dlouholetou tradici a rodinnou atmosféru, která každého potěší osobním přístupem. Hotel Panská je vhodným výchozím bodem pro výlety jak pěší, tak cykloturistické. Na své si přijdou i milovníci rybaření a památek.

Ubytování Hotel Panská

Hotel disponuje kapacitou 27 dvoulůžkových a jednolůžkových pokojů a apartmánem. Samozřejmostí je i pokoj s bezbariérovým přístupem. Všechny pokoje jsou moderně vybaveny, mají vlastní koupelnu, lednici, TV a připojení k internetu.

Restaurace

Přímo v hotelu naleznete útulnou restauraci se slunnou letní terasou. Hotelová restaurace je vyhlášená tradiční českou kuchyní, vynikajícími steaky a především pravidelnými gastronomickými akcemi. Od roku 2014 hotel spolupracuje s dvojnásobným mistrem ČR kuchařem Pavlem Minářem, členem seniorského kuchařského týmu KCČR.

Ostatní

Malebné lázeňské městečko Bechyně, protknuté historií, naleznete 20km jižně od Tábora, pouze 1,5 hod. cesty od Prahy, 30 min. od Českých Budějovic. Kromě renesančního zámku, budovy kláštera, kostelů, naleznete ve městě hned několik muzeí. Aktivní nabídku doplňuje možnost vodácké turistiky na přítomné řece Lužnici, cyklo a turistické stezky, možnost projížděk na řadě koňských farem, zahrání si tenisu či bowlingu.

Zvolte cenu

od 4 275 Kč do 4 275

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Zvolte lokalitu

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace