Hotel Continental****, Mariánské Lázně

Zvolte cenu

od 3 528 Kč do 8 376

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Zvolte lokalitu

je čtyřhvězdičkový lázeňský hotel v centru Mariánských Lázní, druhém největším českém lázeňském městě, v blízkosti parku a nedaleko od známé Kolonády. 

Zajímavá architektura budovy dodává hotelu romantickou atmosféru ideální pro relaxační či lázeňské pobyty v malebných Mariánských Lázních. Hotel Continental je rozdělen do dvou budov – Aida a Tosca, které jsou spojeny wellness centrem „Alexandria“. 

Ubytování Hotel Continental

Hotel disponuje 27 standardními pokoji a 14 pokoji DeLuxe. Všechny pokoje jsou elegantně zařízeny a vyzdobeny tak, abyste se cítili jako doma. Všechny pokoje disponují koupelnou se sprchou, vysoušečem vlasů, toaletními potřebami, županem a papučemi, satelitní LCD televizí, telefonem, trezorem a minibarem. V celém hotelu wifi internet zdarma.

Restaurace Rigoletto

Hotel má svou vlastní restauraci, která kromě mezinárodní a české kuchyně na přání nabízí také speciální pokrmy pro hosty s dietou nebo pro diabetiky. Snídaně jsou podávány formou studeného a teplého bufetu každé ráno v restauraci. Personál restaurace Vás rád přivítá v příjemném a klidném prostředí na oběd i na večeři. Restaurace nabízí širokou nabídku teplých i studených nápojů, pokrmy a vynikající domácí dezerty vlastní výroby.

Wellness a bazén

V hotelu se nachází plně vybavené wellness studio „Alexandria“, které nabízí široké spektrum léčebných a relaxačních procedur.  Kromě toho je v hotelu sauna a malý bazén s protiproudem.

Parkování

Hostům je k dispozici parkoviště pro 13 vozidel.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace