Hotel Bellevue - Tlapák ****, lázně Poděbrady

se nachází v samém centru města Poděbrady uprostřed lázeňského parku. Proto je dokonalým místem pro lázeňské pobyty.

Součástí hotelového komplexu Bellevue je balneorehabilitační centrum s možností lékařské a rehabilitační péče. Přímo do hotelu je zavedena minerální voda Poděbradka, která je používána k léčebným koupelím a pitným kúrám.

Lázně Poděbrady

Poděbrady jsou proslulé lázeňské město a byly založeny již v roce 1908 a jsou specializovány především na léčbu chorob srdce, oběhového systému a cév.

Lázně navštěvují nejen čeští pacienti, ale sjíždí se sem na lázeňské pobyty zájemci ze zahraničí, zejména z Německa a rusky mluvících zemí.

Lázně Poděbrady nabízí pacientům a klientům bohatý kulturní život. Lázeňské pobyty si můžete zpestřit sportem, romantickými procházkami městem, ochutnávkou teplých kulatých oplatek typických pro lázně, návštěvou restaurací či večerních zábav pořádaných místními podniky.


Ubytování Hotel Bellevue - Tlapák

Pokud se rozhodnete navštívit lázně v krásném lázeňském městě Poděbrady, hotel Bellevue - Tlapák Vám poskytne komfortní ubytování a zpříjemní Vám lázeňské pobyty příjemným prostředím a kvalitní péčí.


Vybavení pokojů:

Na všech pokojích je k dispozici trezor, hotelový fén i lednička. Pokoje mají k dispozici jak základní české, tak 24 zahraničních kanálů (CNBC Europe, BBC World News, Bloomberg Europe, Alegerie 3, Canal Algérie, RTL Österreich, VOX Österreich, RTL 2 Österreich, Super RTL Österreich, Eurosport Germany, EuroNews, STS International, RTR Planeta, Rus Bestseller, Russia 24, TV 8 Russia, TNT Comedy, Shanson, NTV Mir, Canal 24 Horas, CNN International Europe, DW-TV a DW-TV Arabic (Deutsche Welle) a Al Jazeera English. Běžný úklid probíhá každý den. Výměna ručníků se provádí každý třetí den pobytu.


Stravování:

Na stravování mají hosté k dispozici nově zrekostruovanou restauraci, ve které se nachází i pramen minerální vody Poděbradky.


Hotel Bellevue - Tlapák
nemá vlastní balneoprovoz, procedury se vykonávají v sousedním Hotelu Libenský.

Lázeňské pobyty ve městě Poděbrady mají zaručené léčebné účinky díky kvalitní lékařské péči, která je postavena na moderních poznatcích a využívá lázně jako jedinečný přírodní zdroj zdraví.

Upevněte i Vy své zdraví. Lázně Poděbrady a místní lázeňské pobyty nabízí ideální podmínky pro rekonvalescenci a léčbu.

Zvolte cenu

od 3 270 Kč do 15 490

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Zvolte lokalitu

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace