Hotel Astra *** superior, Špindlerův Mlýn

je menší hotel rodinného typu. Nachází se v nejvyšších českých horách v Krkonoších, konkrétně ve Špindlerově Mlýně. Díky své poloze je optimální pro vyznavače klidné dovolené, ikdyž je centrum města vzdáleno pouhých 500 metrů. Všechny služby jsou nabízeny v hotelu a tak není třeba nikam docházet, proto pokud hosté míří pouze za relaxem, služby si užijí na maximum.

Ubytování

V hotelu je celkem 55 prostorných pokojů po komplení rekonstrukci. Vybírat můžete dle potřeby od dvoulůžkových pokojů až po nadstandardní apartmá. Pokoje jsou shodně vybaveny moderním nábytkem, vlastním sociálním zařízením, televizí, wifi připojením apod. Ze všech pokojů se nabízí krásné výhledy do okolní krajiny a některé pokoje disponují balkónem.

Restaurace

Pro hotelové hosty jsou podávány snídaně a večeře formou bufetu s velkým výběrem včetně zeleninového a ovocného bufetu. Do této části mají přístup pouze hosté hotelu. V přízemí se dále nachází stylová restaurace se zimní zahradou s výhledem na panorama Krkonoš. Zde lze například poobědvat a vybrat si některý z místních krkonošských pokrmů. Pro milovníky vína je v hotelu vinotéka, která je otevřena večer.

Wellness centrum a bazén

V hotelu je od roku 2019 zcela nové wellness centrum s bazénem. Vyhřívaný bazén je pro hosty k dispozici po celý den, dále mezi vybavení wellness centra patří saunový svět a kneippův chodník. Moderní wellness centrum společně s balneo provozem poskytující masáže, zábaly a další procedury splňuje nejnáročnější standardy.

Parkování

Předností je možnost parkování v garážových stáních (omezený počet), dále jsou přímo u hotelu venkovní parkovací stání. K využití jsou i parkovací místa na volném prostranství.  

Zvolte cenu

od 0 Kč do 0

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Zvolte lokalitu

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace