Amande Wine Wellness Hotel ****, Hustopeče

se nachází v srdci jižní Moravy, v okrese Břeclav. Hotel je zajímavý svým architektonickým komplexem budov. V jeho podzemí se skrývají staré vinné sklepy. V areálu hotelu původně stál i rodný dům matky prvního československého prezidenta T.G. Masaryka.

Ubytování Amande Wine Wellness Hotel

Hotel disponuje 57 pokoji a apartmány s komfortním vybavením a klimatizací. V celé budově je možnost bezplatného využití bezdrátového Wi-Fi připojení na internet. Celková kapacita hotelu je 117 lůžek. 

Za příplatek personál vyzdobí pokoj kyticí růží/okvětními lístky nebo bude připravena láhev sektu/občerstvení na pokoji při příjezdu.

Stravování

Amande Wine Wellness Hotel nabízí speciality domácí i mezinárodní kuchyně. V budově se nachází nekuřácká restaurace Amande, rustikální pivnice a vinný sklípek pro uzavřené společnosti s nabídkou krajových jídel, degustace vína s výkladem zkušeného sommeliéra. K doladění příjemné atmosféry bude hrát cimbálová muzika.

Restaurant Amande servíruje pokrmy z čerstvých lokálních surovin, a to vždy s důrazem na sezónnost. Každý chod skvěle doplní výběr vín z jihomoravských vinařství. Čas po obědě můžete strávit u šálku kávy a některým z domácích dortů od naší cukrářky.

Přijďte posedět do pivnice Panský dvůr s přáteli nebo shlédnout zápas vašeho oblíbeného fotbalového klubu. K točeným pivům Plzeňského prazdroje je i široká nabídka domácích pochutin. V letních měsících oceníte letní zahrádku.

Wellness

Wine Wellness Hustopeče je v České republice prvním zařízením, jehož hlavní doménu tvoří víno a vinné procedury. Blahodárné účinky vína jsou známé již po staletí a vinoterapie je metodou, která jich velmi moderním a příjemným způsobem využívá.

Sport a relaxace

V nedalekém okolí hotelu je možnost využití a navštívení vinařské cyklostezky, tenisových kurtů, plavecké haly, letního aquaparku, masérských služeb a památek UNESCO.

Zvolte cenu

od 2 795 Kč do 3 495

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Zvolte lokalitu

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace