Hotel Duo v Beskydech

23. 7. 2020

Netradiční zážitek v Beskydech

Ničím nerušený pobyt

Pokud rádi trávíte dovolené a svůj čas v přírodě bude pro Vás Hotel Duo ideálním místem. Je situován v okrajové části obce Horní Bečva, s krásnými výhledy na okolní hřebeny a do údolí na zdejší přehradu. Jelikož se obec Horní Bečva nachází v chráněném pásmu Beskyd, je hotel obklopen nádhernou okolní přírodou a nabízí tak svým návštěvníkům neomezené možnosti výletů či jiných aktivit. Můžete se tedy směle vydat po krásách beskydských lesů nebo po stopách valašské pohostinnosti. Hotel se skládá ze dvou samostatných budov, které jsou od sebe vzdáleny 50 metrů, jedná se o hotel Duo I a Duo II. Hotel disponuje dostatečným počtem parkovacích míst a je dostupný po celý rok, avšak jsme v Beskydech, takže v zimních měsících nezapomeňte na řetězy. Určitě oceníte i možnost vzít sebou za malý poplatek domácího mazlíčka.

Hotel Duo - bazén

Retro a Lux

Obě dvě budovy disponují celkovou ubytovací kapacitou cca 150 lůžek. Budova I, která nabízí svým hostům pokoje kategorie LUX je plně bezbariérová a je hlavní budovou, ve které nalezneme vše potřebné jako je recepce, restaurace, wellness a mnoho dalšího. Pokoje Lux jsou moderně vybaveny a svým hostům dopřávají vše potřebné k jejich spokojenosti. Budova II, kde se nachází bar Peklo s krbem, nabízí hostům ubytování v pokojích Retro, jedná se o zrekonstruované pokoje, které jsou však vybavené dobově. Designové retro dlaždice, kohoutkové baterie, litinové radiátory v kombinaci s moderním vybavením jako je LCD televizor a nejnovější matrace.

Hotel Duo - pokoje

Pobytové balíčky za výhodné ceny

Hotel Duo nabízí pobyty pro seniory přímo na míru. Můžete volit mezi kratší a delší variantou, tedy na 3 a 5 nocí. Stravování v rámci těchto pobytových balíčků je vždy formou polopenze, bufetové snídaně a rautové večeře. Je zde samozřejmě možnost rozšíření na plnou penzi. Na každý den pobytu pak připadá jedna wellness procedura a samozřejmě nesmíme zapomenout na volný vstup do vyhřívaného bazénu po celou dobu pobytu, ze kterého se nabízejí nádherné výhledy do okolí. Hotelové wellness centrum toho nabízí však daleko daleko víc. Naleznete tu Kneippův chodník, solnou a bio saunu s ochlazovacím bazénkem, co oceníte v zimních měsících a mnoho dalšího.

Hotel Duo - kneipova lázeň

Proč zvolit právě hotel Duo?

Jak bylo řečeno na začátku, hotel Duo se nachází v klidném prostředí obklopeného nádhernou horskou přírodou, takže nic nebrání tomu, abyste si naplno užili seniorský pobyt. Díky svému uzpůsobení a plné bezbariérovosti je vhodný pro všechny věkové kategorie hostů. Nudit se zde nebudete za žádného počasí. U hotelu se nachází několik sportovišť a je zde navíc možnost si zapůjčit elektrokola či hole na nordic walking. Těšit se můžete na komfortní ubytování, výtečnou valašskou kuchyni, služby na vysoké úrovni a příjemnou rodinnou atmosféru. Takže teď už je to jen a jen na Vás.

Zpět

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace